Заходи присвячені українським жінкам

                                                                          

Міністерство освіти звернулося до керівників управлінь та закладів освіти з проханням забезпечити заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 
Про це йдеться в листі МОНмолодьспорт №1/9 – від 29 лютого 2012 року «Щодо відзначення Міжнародного жіночого дня в закладах освіти».

Зокрема, керівникам навчальних закладів необхідно провести зустрічі з шанованими в регіоні жінками для обговорення ролі жінки у сучасному світі, удосконалення державної політики щодо жінок та дітей.

Також необхідно організувати проведення святкових концертів для жінок, підготувати та розмістити на сайтах, в шкільних або освітянських газетах матеріали про життя і діяльність визначних освітянок краю, матерів-героїнь,
вдов та матерів загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Визначені міністерством заходи необхідно провести у першій декаді березня та висвітлити їх у засобах масової інформації.

Як відомо, уряд ухвалив розпоряджен
ня, яким з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня передбачено перенесення робочого дня з п'ятниці 9 березня - на суботу 3 березня. Таким чином, вихідні дні з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, за виключенням деяких державних установ, триватимуть з четверга 8 березня до неділі 11 березня.