Наші будні

23 грудня 2011 року  відбувся "круглий стіл" на тему "Від демократії учнівського колективу - до демократії місцевого самоврядування", в якому взяли участь  лідери учнівського самоврядування 33 шкіл району, заступник голови райдержадміністрації А.Г. Фаріон, керуючий справами районної ради С.А. Семенюк, начальник відділу освіти  О.Ю. Животівський. Метою цього зібрання для лідерів учнівського самоврядування було показати, що вони існують  і активно діють як в межах своїх шкіл, так і в районному  об'єднанні, поділитись своїми здобутками у різних сферах діяльності, розповісти про свої проблеми, а для представників влади - розширити уявлення про інтереси сучасної молоді, про проблеми, які їх хвилюють та досягти разом конструктивного вирішення цих проблем.Від учнівського самоврядування виступили: Скарбовійчук Дарина - лідер районного учнівського об'єднання  "Лідер", Президент парламенту Іллінецького НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія №2 ", яка розповіла про традиції своєї школи, Франко Катерина - лідер учнівського самоврядування Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка ознайомила присутніх з роботою клубу "Ровесник", Дробаха Юлія розповіла про "Козацьку республіку" Дашівської ЗОШ І-ІІ ступенів та інші. Учасники круглого столу почули чим живе молодь, які має пріоритети, захоплення, життєві цінності, про що мріє.

 В свою чергу Анатолій Фаріон та Сергій Семенюк розповіли про роботу райдерджадміністрації та районної ради, досягнення району, висловили впевненість в тому, що є гідна зміна старшому поколінню, адже учні вміють організувати себе, свої колективи і побажали їм і надалі бути такими ж активними, успіхів  у їхніх справах, ніколи не залишатися на узбіччі будь-яких подій. Загалом атмосфера під час проведення "круглого столу" була теплою і невимушеною. Незабаром Новий рік і райдержадміністрація, районна рада, відділ освіти райдержадміністрації подбали про те, щоб ця зустріч принесла всім новорічний настрій  та святкові сподівання.А.Фаріон, С.Семенюк, О. Животівський вручили подяки лідерам учнівського самоврядування та новорічні подарунки. А вихованці Центру дитячої  та юнацької творчості  на завершення зустрічі заспівали щедрівки і привітали  усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

21 лютого 2012 року проведено семінар - практикум учителів фізики та астрономії району

На базі Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар - практикум "Використання сучасних ефективних форм і методів роботи на уроках фізики"

В роботі семінару взяли участь 27 учителів фізики та астрономії загальноосвітніх шкіл району, методист КЗ "Районий методичний кабінет закладів освіти" Плахотнюк М.О.дирекція Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учителі відвідали урок фізики в 8 класі проведений учителем фізики  Шевчук Оксаною Петрівною. За планом семінару з учителями району  проведено інтерактивні вправи та ігри: "Знайомство", "Очікування",фрагменти уроків: "Пізнавально-розважальна гра", "Сцерій популярний телепередач", "Професійно-рольова гра", "Урок - подорож", "Урок - прес конференція".

 

22 лютого 2012 року проведено семінар - практикум учителів математики району

 

На базі Іллінецького НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -гімназія №2" проведено семінар - практикум "Компетентісний підхід до навчання математики засобами дидактичних ігор"

В роботі семінару взяли участь 23 учителі загальноосвітніх шкіл району, методист КЗ "Районий методичний кабінет закладів освіти" Плахотнюк М.О.дирекція школи. Учителі відвідали урок математики в 8 класі проведений учителем математики Матюхою Валентиною Анатоліївною. За планом семінару з учителями району  проведено дидактичні ігри.