Виїзне методичне об'єднання з виховної роботи

23 квітня 2013 року на базі Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, Черкаської області відбулося виїзне засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників методичних комісій класних керівників Іллінецького району з теми «Формування понять та уявлень про важливість патріотичного виховання для людини, родини і держави через виховні заходи».

У роботі методичного об’єднання взяли участь  25заступників директорів з виховної роботи та керівників методичних комісій класних керівників Іллінецького району, а також педагогічний колектив Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, Черкаської області.
      Враження були надзвичайно позитивними. Із захопленням учасники методичного об’єднання переходили з коридору в коридор , з класу в клас  Уманської школи. Вразила краса, порядок, гостинність у школі . Гостей зустрічала директор школи Глущук Тетяна Іванівна.
       Окрім ділової зустрічі та спілкування було запропоновано цікаву культурну програму. Делегація мала змогу побувати у Уманському дендропарку «Софіївка».
       Отримавши від поїздки неповторні враження, усі учасники делегації залишилися задоволені якісною організацією районного методичного об’єднання, в якому було досягнуто прекрасного балансу роботи та відпочинку.
       Візит до іншого міста і області потрібний і корисний взаємно, адже приділяється увага дуже важливому питанню – виховання шкільної молоді. Ми відкриті до взаємодії і до співпраці, вважаємо, що в кожній школі є те, чим можна поділитись, є певні успіхи, які можуть бути корисними іншим. Така форма роботи дає можливість почерпнути нове у колег, поділитися власними здобутками та оцінити діяльність організації з позиції тих, кому її презентуєш.
      Обмінявшись досвідом роботи та поділившись враженнями від почутого і побаченого, спілчани виразили сподівання, що співпраця освітян Іллінецького району та педагогічного колективу Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 продовжиться у майбутньому.
 
Марія Плахотнюк , методист КЗ «Районний методичний кабінет закладів освіти»