Фестиваль родинної творчості

29 травня 2012 року в районному Будинку культури відбувся фестиваль родинної творчості дошкільних навчальних закладів Іллінецького району «З любов’ю до дітей» в рамках освітнього проекту «Разом до гармонії», присвячений Дню матері, Міжнародному Дню сім’ї, Дню захисту дітей.
У фестивалі взяли участь – працівники дошкільних навчальних закладів, делегації батьків з кожного ДНЗ, діти, представники влади: голова райдержадміністрації Ящук В.М., заступник голови районної ради
Шпортко О.Д., а також представники управління освіти і науки облдержадміністрації Бачинська Т.В. та Вінницького інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Русан Л.С., Колосінська Г.І.
        На фестиваль запрошені голови усіх територіальних громад району, директори загальноосвітніх шкіл, громадськість.
За підтримку та сприяння розвитку дошкільної освіти та активну участь в реалізації завдань освітнього проекту «Разом до гармонії», нагороджені голови територіальних громад м. Іллінці - Яременко С.А., с. Слободище -Герасимчук В.М., голови батьківських комітетів та кращі педагоги дошкільних навчальних закладів.
Працівники дошкільних закладів, батьки, діти підготували виставку робіт народно - прикладного мистецтва та фотовиставку «Наші діти».
На фестивалі була представлена велика концертна програма, в якій брали участь родини вихованців, педагоги., діти.
Фестиваль пройшов в атмосфері дружби, єдності, любові.