Районне методичне об'єднання учителів предмету

    Відповідно плану роботи районного методичного кабінету, на базі Іллінецької загальноосвітньої школи №1, відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання учителів предмету «Захист Вітчизни».

     В роботі зібрання взяли участь: начальник відділу освіти Чеботарьова Світлана Петрівна та методист районного методичного кабінету Падура Григорій Антонович.

     Григорій Антонович, ознайомлюючи присутніх з метою та планом проведення методичного об’єднання, відмітив, що ефективність засвоєння учнями знань з предмету „Захист Вітчизни” залежить від рівня володіння вчителем навчальним матеріалом та вміння добирати найбільш доцільні методи та прийоми його подання.

    Учителі району побували на відкритому уроці в учителя «Захисту Вітчизни» Олійніченка Володимира Григоровича, де розглядалися питання побудови автомата Калашникова та його дії.

   Учнями проводились тренувальні вправи з розбирання і складання автомата. Особлива увага приділялась порядку неповного розбирання і складання автомата, проводились тренування по спорядженню магазину автомата патронами.

    По питанню організації військово-патріотичного виховання в школах району виступив учитель Дашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Серветник  Віталій Миколайович.

    Питання історії та розвитку Збройних Сил України висвітлив учитель Жаданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дігтяров Віктор Григорович.