Районне методичне об'єднання учителів інформатики

     10 грудня 2014 року на базі Жорнищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшло засідання районного методичного обєднання учителів інформатики. У зібранні взяли участь учителі - предметники з 25 загальноосвітніх шкіл району.                                

1. У програмі особливу увагу було приділено позакласній роботі з інформатики. Позакласний захід під назвою «Міс Інформатика», у 6 класі, було продемонстровано, Копейкіною Оленою Миколаївною, учителем інформатики вище згаданої школи.

   

   

 

 

   

2.Майстер клас з розв’язування оптимізаційних та статистичних задач засобами MS Excel провела, Погадайко Ірина Василівна, учитель інформатики Леухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.                                                                                                                    

3. Про переваги та можливості дистанційного навчання, учителів інформатики району, ознайомила методист районного методичного кабінету – Плахотнюк Марія Олександрівна.

 4.  З новинками методичної, психолого – педагогічної та науково – популярної літератури ознайомила Мазур Катерина Олексіївна, учитель інформатики Дашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.