Новини

    

 

   

 

 

10 вересня 2014 року на базі Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів-гімназія №2» відбулося районне методичне обєднання заступників директорів  з виховної роботи та керівників шкільних методичних комісій класних керівників загальноосвітніх шкіл району щодо початку 2014-2015 навчального року.

 

   На засіданні були розглянуті такі питання:

 

1. Завдання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи щодо розв’язання проблемного питання на новий навчальний рік та погодження плану роботи районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних комісій класних керівників (керівник РМО – Мельник С.В.).

 

      2.   Рекомендації щодо проведення  уроків мужності та виховних заходів з питань протимінної безпеки  2014/2015 навчальному році. (керівник РМО – Мельник С.В. ).

 

     3. Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 навчальному році (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

 

     4. Нормативно-правова база виховної роботи, плани виховної роботи класних керівників (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

   Учасники зібрання особливу увагу приділили обговоренню питання ролі патріотичного виховання у роботі навчальних закладів району.

 

 

2. Крокуємо разом із часом

    З 1 жовтня 2014 року в Купчинецькій та Дашівській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів 4 дитини з особливими освітніми потребами розпочали навчання за інклюзивною формою.

   В вищеназваних навчальних закладах в штатний розпис введено по 0,5 штатних одиниць асистента учителя.

 


 

 

 


Фестиваль дружин юних пожежників

Фестиваль дружин юних пожежників на Іллінеччині

       28 березня 2012 року у Районний будинок культури  м. Іллінці з’їхались порівнятись силами на дотепність, гумор та вправність команди з шести районів. Юні рятувальники з Гайсинського, Оратівського, Іллінецького, Немирівського, Липовецького, Тиврівського районів та м. Гнівань підготувались до фестивалю досить серйозно. А це в свою чергу додало чимало роботи членам журі, які в підсумку повинні були визначити кращих серед учасників фестивалю. Під час виступів школярі жартували, співали, танцювали, що створювало неабияку атмосферу свята. Родзинкою цьогорічного фестивалю стало те, що командам організаторами попередньо було запропоновано готувати виступи враховуючи тематику чемпіонату з футболу Євро 2012.  Як і очікувалось, було цікаво та весело. За словами голови журі Інни Олександрівни Коньшиної визначення переможців було справою не з легких, адже  команди показали непогану підготовку. Особливо потішили присутніх своїм виступом господарі свята, команда «Екстримали» та команди з Гайсинського і Липовецького районів. Спільним суддівським рішенням було визначено:
І місце - команда Гайсинського району;
ІІ місце поділили юні рятувальники з Іллінецького та Липовецького районів.
     Попереду обласний фестиваль, який пройде у с. Якушинці, де конкурсантам доведеться змагатися не лише у творчості, а й у спритності.

 Продовження тексту новини02.04.2012 | Aдмін

Вернутись назад