Новини

    

 

   

 

 

10 вересня 2014 року на базі Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів-гімназія №2» відбулося районне методичне обєднання заступників директорів  з виховної роботи та керівників шкільних методичних комісій класних керівників загальноосвітніх шкіл району щодо початку 2014-2015 навчального року.

 

   На засіданні були розглянуті такі питання:

 

1. Завдання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи щодо розв’язання проблемного питання на новий навчальний рік та погодження плану роботи районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних комісій класних керівників (керівник РМО – Мельник С.В.).

 

      2.   Рекомендації щодо проведення  уроків мужності та виховних заходів з питань протимінної безпеки  2014/2015 навчальному році. (керівник РМО – Мельник С.В. ).

 

     3. Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 навчальному році (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

 

     4. Нормативно-правова база виховної роботи, плани виховної роботи класних керівників (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

   Учасники зібрання особливу увагу приділили обговоренню питання ролі патріотичного виховання у роботі навчальних закладів району.

 

 

2. Крокуємо разом із часом

    З 1 жовтня 2014 року в Купчинецькій та Дашівській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів 4 дитини з особливими освітніми потребами розпочали навчання за інклюзивною формою.

   В вищеназваних навчальних закладах в штатний розпис введено по 0,5 штатних одиниць асистента учителя.

 


 

 

 


Семінар-практикум директорів загальноосвітніх шкіл району

23 лютого 2012 року на базі Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено планове заняття постійно-діючого семінару директорів загальноосвітніх шкіл району. Тема семінару " Від іміджу директора - до іміджу навчального закладу ”.
 

Імідж школи можна розглядати як важливий сучасний компонент методичного продукту школи і як додатковий ресурс управління та розвитку освітнього закладу. Формування іміджу навчальної установи — це процес, під час якого створюється бажаний образ на основі наявних ресурсів. Мета створення іміджу — підвищення конкурентоздатності, залучення інвестицій, встановлення та розширення партнерських зв’язків.
 
Невід’ємною складовою іміджу школи є імідж її директора. З точки зору педагогіки, імідж – це цілеспрямовано сформований, інтегральний образ, обумовлений відповідністю внутрішніх і зовнішніх якостей суб’єкта, призначений забезпечити гармонійний взаємовплив цього суб’єкта з навколишнім світом. Більшість дослідників відмічають, що сучасний імідж складає частину культури ділового спілкування. В ньому зацікавлені представники будь-якої публічної професії.
 
Семінар було організовано у формі «Круглого столу». В роботі семінару взяв участь начальник відділу освіти Животівський О.Ю.
 


Продовження тексту новини30.03.2012 | Aдмін

Вернутись назад