Новини

    

 

   

 

 

10 вересня 2014 року на базі Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів-гімназія №2» відбулося районне методичне обєднання заступників директорів  з виховної роботи та керівників шкільних методичних комісій класних керівників загальноосвітніх шкіл району щодо початку 2014-2015 навчального року.

 

   На засіданні були розглянуті такі питання:

 

1. Завдання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи щодо розв’язання проблемного питання на новий навчальний рік та погодження плану роботи районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних комісій класних керівників (керівник РМО – Мельник С.В.).

 

      2.   Рекомендації щодо проведення  уроків мужності та виховних заходів з питань протимінної безпеки  2014/2015 навчальному році. (керівник РМО – Мельник С.В. ).

 

     3. Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 навчальному році (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

 

     4. Нормативно-правова база виховної роботи, плани виховної роботи класних керівників (методист РМК - Плахотнюк М.О. ).

   Учасники зібрання особливу увагу приділили обговоренню питання ролі патріотичного виховання у роботі навчальних закладів району.

 

 

2. Крокуємо разом із часом

    З 1 жовтня 2014 року в Купчинецькій та Дашівській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів 4 дитини з особливими освітніми потребами розпочали навчання за інклюзивною формою.

   В вищеназваних навчальних закладах в штатний розпис введено по 0,5 штатних одиниць асистента учителя.

 


 

 

 


Зустріч керівництва району з лідерами учнівського самоврядування.

23 грудня 2011 року  відбувся "круглий стіл" на тему "Від демократії учнівського колективу - до демократії місцевого самоврядування", в якому взяли участь  лідери учнівського самоврядування 33 шкіл району, заступник голови райдержадміністрації А.Г. Фаріон, керуючий справами районної ради С.А. Семенюк, начальник відділу освіти  О.Ю. Животівський. Метою цього зібрання для лідерів учнівського самоврядування було показати, що вони існують  і активно діють як в межах своїх шкіл, так і в районному  об'єднанні, поділитись своїми здобутками у різних сферах діяльності, розповісти про свої проблеми, а для представників влади - розширити уявлення про інтереси сучасної молоді, про проблеми, які їх хвилюють та досягти разом конструктивного вирішення цих проблем.Від учнівського самоврядування виступили: Скарбовійчук Дарина - лідер районного учнівського об'єднання  "Лідер", Президент парламенту Іллінецького НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія №2 ", яка розповіла про традиції своєї школи, Франко Катерина - лідер учнівського самоврядування Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка ознайомила присутніх з роботою клубу "Ровесник", Дробаха Юлія розповіла про "Козацьку республіку" Дашівської ЗОШ І-ІІ ступенів та інші. Учасники круглого столу почули чим живе молодь, які має пріоритети, захоплення, життєві цінності, про що мріє.

 В свою чергу Анатолій Фаріон та Сергій Семенюк розповіли про роботу райдерджадміністрації та районної ради, досягнення району, висловили впевненість в тому, що є гідна зміна старшому поколінню, адже учні вміють організувати себе, свої колективи і побажали їм і надалі бути такими ж активними, успіхів  у їхніх справах, ніколи не залишатися на узбіччі будь-яких подій. Загалом атмосфера під час проведення "круглого столу" була теплою і невимушеною. Незабаром Новий рік і райдержадміністрація, районна рада, відділ освіти райдержадміністрації подбали про те, щоб ця зустріч принесла всім новорічний настрій  та святкові сподівання.А.Фаріон, С.Семенюк, О. Животівський вручили подяки лідерам учнівського самоврядування та новорічні подарунки. А вихованці Центру дитячої  та юнацької творчості  на завершення зустрічі заспівали щедрівки і привітали  усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.Продовження тексту новини19.01.2011 | Aдмін

Вернутись назад